Rozwiązania

Kanapki

VENDING – CZAS NA POSIŁEK

W kąciku socjalnym doskonale sprawdzają się automaty przekąskowe, które oprócz batoników, soków w kartonikach oraz napojów w puszkach mogą oferować także kanapki, a nawet gotowe posiłki obiadowe lub regeneracyjne.

Automaty z jedzeniem są doskonałym rozwiązaniem dla biur, firm i instytucji publicznych. W firmach czy urzędach każda chwila jest na wagę złota. Automaty z jedzeniem umożliwiają pracownikom zaspokojenie głodu bez konieczności czasochłonnego przyrządzania posiłku czy poszukiwania sklepu.

Składniki wykorzystywane do produkcji kanapek są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od dostawców, którzy gwarantują ich najwyższą jakość.

Automaty z kanapkami zapewniają właściwe warunki do przechowywania produktów o krótkiej dacie ważności. Umożliwia to między innymi system chłodzenia, który sprawia, że żywność jest świeża i smaczna.Również odpowiednie pakowanie produktów pozwala na długotrwałe zachowanie świeżości.

Wybierając automaty do kanapek, stawiasz na komfort i zadowolenie pracowników – m.in. dzięki intuicyjnej obsłudze, nowoczesnemu designowi i zróżnicowanym systemom płatności.

Dlaczego właśnie My?

Korzyści wynikające z działających w danej lokalizacji automatów sprzedających jest dużo. Do najważniejszych należy zaliczyć:

 • unowocześnienie wizerunku miejsca instalacji

 • w przypadku lokalizacji komercyjnej, firma lub instytucja uzyskuje stały czynsz

 • aktywizacja przestrzeni trudnych (korytarze, wnęki, etc)

 • urządzenia działające 24h/7dni

 • oszczędności pośrednie czasu pracy, wynikające z korzystania z automatów przez pracowników w pobliżu wyznaczonych miejsc

 • wzmacnianie pozytywnego wizerunku pracodawcy, szczególnie przy produktach dla pracowników częściowo odpłatnych lub bezpłatnych

 • nie ponoszenie żadnych innych kosztów przez zakład pracy

Wszelkie ryzyka praktycznie w pełnej wysokości spoczywają na nas – operatorze automatów sprzedających. Urządzenia są pod naszą stałą opieką techniczną i my ponosimy koszt ich serwisowania.

Ponadto nasza firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej m.in. w zakresie szkód wyrządzonych przez błędnie funkcjonujące urządzenia (np. zalania, etc). Przy zawarciu umowy z pracodawcą przedstawiamy kopię aktualnej polisy.

Koszty przedsięwzięcia, w szczególności przygotowania kącików kawowych lub socjalnych, mogą w całości lub w części obciążać operatora. Wszelkie pozostałe koszty obciążają operatora automatów sprzedających.

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
system obsługi

Dostępność
o każdej porze

Wyjątkowa Kawa

Miejsce Spotkań

szybko i wygodnie

smaczne posiłki

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe