Współpraca

Biura i Firmy

BIURA I URZĘDY

Kiedy potrzebne są w biurze automaty vendingowe?

 • Zdarza się tak, że biuro zlokalizowane jest w dużej odległości od najbliższego sklepu, a przerwa w pracy trwa zbyt krótko, by marnować ją na zakupy.

 • Czasem pracownicy zapominają o zabraniu z domu drugiego śniadania lub po prostu mają ochotę na coś słodkiego w ciągu dnia.

 • Pracodawca nie ma możliwości wygospodarowania pomieszczenia socjalnego w firmie.

 • Firma się rozwija, za tym postępuje wzrost zatrudnienia i dotychczasowy kącik kuchenny przestaje już wystarczać pracownikom.

Każde biuro zasługuje na kawę i przekąski na najwyższym poziomie!

Dobrej atmosferze w pracy sprzyjają chwile np. z filiżanką wyśmienitej gorącej kawy, herbaty czy czekolady. Gwarantowana najwyższa jakość produktów serwowanych w maszynach vendingowych przekłada się na dobre relacje między pracownikami i powoduje zadowolenie klientów.

Miła i kreatywna atmosfera wymagają właściwej pielęgnacji. Nieraz kubek pysznej kawy lub ulubiony batonik wystarczą, by poprawić sobie samopoczucie i zmobilizować się do dalszej pracy.

Wyjątkowe chwile podczas przerw na kawę czy przekąskę budują pozytywny wizerunek firmy, sprzyjają postawie lojalności pracowników. Efekt ten pogłębić może sfinansowanie pracownikom zakupów w automacie – wystarczy wykupić określoną pulę środków, z której personel będzie mógł korzystać.

Korzystanie z automatów vendingowych oznacza zaoszczędzenie czasu poświęcanego na przygotowanie napojów.

Przejdź do kontaktu

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
systemy obsługi

Dostępność
o każdej porze

Zabudowy Vendingowe

Strefy cateringowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe