Rozwiązania

Systemy pracownicze

VENDING – RÓŻNE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

Jedną z możliwości współpracy z Państwa Firmą jest finansowanie lub współfinansowanie pracownikom produktów serwowanych za pomocą automatów vendingowych. Pracodawca może współfinansować wszelkie produkty oferowane przez nasze urządzenia lub skoncentrować się tylko np na posiłkach regeneracyjnych.

Posiłki regeneracyjne

Istnieją różne podstawy prawne dofinansowania posiłku pracowników. Umożliwia to m.in.: finansowanie ze środków obrotowych firmy, zaliczenie wydatku do kosztów uzyskania (w odniesieniu do posiłków regeneracyjnych), finansowane ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i in.

Dostosowaie regulacji formalnych firmy

Dlaczego właśnie My?

Korzyści wynikające z działających w danej lokalizacji automatów sprzedających jest dużo. Do najważniejszych należy zaliczyć:

 • unowocześnienie wizerunku miejsca instalacji

 • w przypadku lokalizacji komercyjnej, firma lub instytucja uzyskuje stały czynsz

 • aktywizacja przestrzeni trudnych (korytarze, wnęki, etc)

 • urządzenia działające 24h/7dni

 • oszczędności pośrednie czasu pracy, wynikające z korzystania z automatów przez pracowników w pobliżu wyznaczonych miejsc

 • wzmacnianie pozytywnego wizerunku pracodawcy, szczególnie przy produktach dla pracowników częściowo odpłatnych lub bezpłatnych

 • nie ponoszenie żadnych innych kosztów przez zakład pracy

Wszelkie ryzyka praktycznie w pełnej wysokości spoczywają na nas – operatorze automatów sprzedających. Urządzenia są pod naszą stałą opieką techniczną i my ponosimy koszt ich serwisowania.

Ponadto nasza firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej m.in. w zakresie szkód wyrządzonych przez błędnie funkcjonujące urządzenia (np. zalania, etc). Przy zawarciu umowy z pracodawcą przedstawiamy kopię aktualnej polisy.

Koszty przedsięwzięcia, w szczególności przygotowania kącików kawowych lub socjalnych, mogą w całości lub w części obciążać operatora. Wszelkie pozostałe koszty obciążają operatora automatów sprzedających.

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
system obsługi

Dostępność
o każdej porze

Wyjątkowa Kawa

Miejsce Spotkań

szybko i wygodnie

smaczne posiłki

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe