Zabudowy Vendingowe

Urządzenia mogą być łączone funkcjonalnie w większe zestawy, tzw „ściany vendingowe”. Taka aranżacja może być ozdobą danego miejsca i przyjąć dowolny styl pasujący do lokalizacji.

Korzyści są oczywiste. Poza estetyką, taki zestaw świetnie się sprawdzi przy obsłudze większej ilości osób w krótkim czas.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kąciki socjalne/Kawowe

Stałym wyposażeniem kącików socjalnych są kawomaty lub ekspresy do kawy, które przygotowują nie tylko herbatę oraz napoje na bazie kawy. Praktycznym rozszerzeniem oferty tych urządzeń są zupy instant, a także napoje owocowe. Istnieje możliwość oferowania napojów typu „in cup”: np. zupa z grzankami, herbata w torebce, itp.

CZYTAJ WIĘCEJ

Systemy pracownicze

Jedną z możliwości współpracy z Państwa Firmą jest finansowanie lub współfinansowanie pracownikom produktów serwowanych za pomocą automatów. Pracodawca może współfinansować wszelkie produkty oferowane przez nasze urządzenia lub skoncentrować się tylko np na posiłkach regeneracyjnych.

 

Istnieją różne podstawy prawne dofinansowania posiłku pracowników. Umożliwia to m.in.: finansowanie ze środków obrotowych firmy, zaliczenie wydatku do kosztów uzyskania (w odniesieniu do posiłków regeneracyjnych), finansowane ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i in.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kanapki

W kąciku socjalnym doskonale sprawdzają się także automaty przekąskowe, które oprócz batoników, soków w kartonikach oraz napojów w puszkach mogą oferować także kanapki, a nawet gotowe posiłki obiadowe lub regeneracyjne.

CZYTAJ WIĘCEJ