Współpraca

Zakłady produkcyjne

Automaty w zakładzie pracy

 

Jakie są zalety takich rozwiązań?

Zlokalizowanie automatów sprzedających na terenie zakładów pracy przynoszą firmie konkretne korzyści. Do najczęściej wymienianych przez właścicieli firm korzyści należą:

 • przeniesienia miejsca przygotowania napojów w pobliże miejsca pracy (korytarze, open space, hala produkcyjna, etc)
 • zmniejszenie przypadków „wychodzenia” po śniadanie; automaty z przekąskami mogą oferować także gotowe kanapki i być zlokalizowane w pobliżu
 • korzyści wizerunkowe, szczególnie w przypadku całkowitego lub częściowego finansowania przez zakład pracy produktów oferowanych w automatach sprzedających.

Ponad 90% pracowników ocenia współfinansowanie posiłków przez zakład pracy jako konkretny benefit porównywalny np. z ubezpieczeniem zdrowotnym.

Obecny system prawny pozwala na zmniejszenie obciążeń fiskalnych dla takich świadczeń. Zarówno w przypadku finansowania z funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS) jak również przy finansowaniu ze środków obrotowych firmy.

W przypadku finansowania przez zakład pracy napojów, przekąsek lub gotowych posiłków, ceny tych produktów są uzgadniane wcześniej z płatnikiem. Finansowanie (częściowe lub pełne) może obejmować pojedyncze produkty lub wszystkie w danej kategorii:

 • napoje gorące oraz zimne
 • przekąski
 • gotowe posiłki (kanapki, dania obiadowe)
 • posiłki regeneracyjne

W zależności od wybranej formuły, można instalować pojedyncze urządzenia, ściany vendingowe, kąciki kawowe lub kąciki socjalne.

Przejdź do kontaktu

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
systemy obsługi

Dostępność
o każdej porze

Zabudowy Vendingowe

Strefy cateringowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe