Współpraca

Markety

Automaty w dużych sklepach

Bliskość automatu vendingowego zapewnia klientom wygodę zakupów. Właśnie dlatego urządzenia te znakomicie sprawdzają się w dużych sklepach i marketach. Zakupy może klientom umilić znakomitej jakości kawa, przekąski lub zimny napój. Dla wielu miłym zakończeniem wizyty w sklepie będzie również otrzymana z automatu kanapka ze świeżych produktów.

Z automatów chętnie korzystają także pracownicy sklepu. Gdy po kilku godzinach pracy żołądek domaga się uwagi, czasem jedynym „ratunkiem” może być na przykład baton z automatu.

Gwarantowana najwyższa jakość produktów serwowanych w maszynach vendingowych przekłada się na świetne relacje między pracownikami, a to z kolei pociąga za sobą większe zadowolenie klientów.

Nasze automaty wyposażone są w terminale płatnicze. Pozwala to na szybkie, higieniczne i wygodne użytkowanie. Aby zakupić np. ulubiony napój czy przekąskę, nie potrzeba więc portfela z gotówką – wystarczy zapłacić zbliżeniowo kartą, telefonem lub zegarkiem – jeśli tylko posiada on włączoną funkcję płatności zbliżeniowych.

Przejdź do kontaktu

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
systemy obsługi

Dostępność
o każdej porze

Zabudowy Vendingowe

Strefy cateringowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe