Rozwiązania

Kąciki socjalne i kąciki kawowe

Maszyny vendingowe stworzą kącik kawowy w Twojej Firmie

Przerwa w pracy na posiłek, to nie tylko obowiązek prawny. Spożywanie jedzenia w atrakcyjnym miejscu, dostępność różnorodnej oferty przekąsek, kanapek i gotowych posiłków wpływa korzystnie na wizerunek zakładu pracy, a także na morale pracowników. Może być także elementem wzmacniającym „lojalność” pracowników.

Stały rozwój technologii wprowadza nowoczesne rozwiązania „pod strzechy”. Jeszcze nie tak dawno profesjonalnymi rozwiązania „socjalnymi” mogły pochwalić się jedynie duże korporacje. Obecnie spotykamy je nawet w małych firmach. Mogą znaleźć się także w Twojej firmie.

KawomatyNasze automaty kawoweEkspresy do kawyDystrybutor wody

Każdy kubek czekolady z naszych automatów oddaje wyjątkowy smak napoju bogatego w najlepsze kakao. Słodka, smaczna, rozgrzewająca i wyraźnie poprawiająca humor czekolada bywa częstym gościem w naszych domach. Za sprawą urządzeń vendingowych może trafić również do Twojej Firmy. Oferujemy wyroby w oparciu o najlepsze składniki. W ten sposób Twoi Pracownicy mogą zaopatrzyć się w zdrową, sycącą i smaczną czekoladę.

Dla wielu dzień pracy zaczyna się od kawy. Aromatyczna kawa to nie tylko wyśmienity smak. Kawa rozbudza i usprawnia umysł, poprawia samopoczucie, pobudza do aktywności, a tym samym zwiększa wydajność pracy.

Stałym wyposażeniem kącików socjalnych są kawomaty lub ekspresy do kawy, które przygotowują nie tylko herbatę oraz napoje na bazie kawy. Praktycznym rozszerzeniem oferty tych urządzeń są zupy instant, a także napoje owocowe. Istnieje możliwość oferowania napojów typu „in cup”: np. zupa z grzankami, herbata w torebce, itp.

W kąciku socjalnym doskonale sprawdzają się także automaty przekąskowe, które oprócz batoników, soków w kartonikach oraz napojów w puszkach mogą oferować także kanapki, a nawet gotowe posiłki obiadowe lub regeneracyjne.

Idealnym uzupełnieniem jest dystrybutor zimnej wody oraz wody gazowanej, podłączony do sieci wodociągowej.

Czy wiesz, że...

Dlaczego właśnie My?

Korzyści wynikające z działających w danej lokalizacji automatów sprzedających jest dużo. Do najważniejszych należy zaliczyć:

 • unowocześnienie wizerunku miejsca instalacji

 • w przypadku lokalizacji komercyjnej, firma lub instytucja uzyskuje stały czynsz

 • aktywizacja przestrzeni trudnych (korytarze, wnęki, etc)

 • urządzenia działające 24h/7dni

 • oszczędności pośrednie czasu pracy, wynikające z korzystania z automatów przez pracowników w pobliżu wyznaczonych miejsc

 • wzmacnianie pozytywnego wizerunku pracodawcy, szczególnie przy produktach dla pracowników częściowo odpłatnych lub bezpłatnych

 • nie ponoszenie żadnych innych kosztów przez zakład pracy

Wszelkie ryzyka praktycznie w pełnej wysokości spoczywają na nas – operatorze automatów sprzedających. Urządzenia są pod naszą stałą opieką techniczną i my ponosimy koszt ich serwisowania.

Ponadto nasza firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej m.in. w zakresie szkód wyrządzonych przez błędnie funkcjonujące urządzenia (np. zalania, etc). Przy zawarciu umowy z pracodawcą przedstawiamy kopię aktualnej polisy.

Koszty przedsięwzięcia, w szczególności przygotowania kącików kawowych lub socjalnych, mogą w całości lub w części obciążać operatora. Wszelkie pozostałe koszty obciążają operatora automatów sprzedających.

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
system obsługi

Dostępność
o każdej porze

Wyjątkowa Kawa

Miejsce Spotkań

szybko i wygodnie

smaczne posiłki

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe