Współpraca

Służba Zdrowia

Współpraca z placówkami służby zdrowia

W przychodniach, poczekalniach i holach szpitali świetnie sprawdzają się kawomaty, oferujące napoje kawowe bądź napoje na bazie produktów instant. Takie urządzenie zawsze będzie mile widziane, bo pacjenci często spędzają w tych placówkach wiele czasu i chętnie sięgną po napój.

Coraz częściej w tego typu placówkach pojawiają się automaty vendingowe oferujące świeże produkty żywnościowe, jednodniowe soki czy kanapki. Maszyny z modułem chłodzenia pozwalają na zachowanie produktów w doskonałym stanie.

Nawet, jeśli w placówce działa sklepik, automaty mogą znakomicie uzupełnić tradycyjną sprzedaż, ponieważ są dostępne praktycznie o każdej porze.

Maszyny vendingowe można dostosować do różnych produktów potrzebnych w szpitalu czy przychodni. Z myślą o placówkach służby zdrowia powstały np. maseczkomaty, w których pacjenci znajdą maseczki, żele dezynfekujące i rękawiczki.

Vending w placówkach medycznych

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
systemy obsługi

Dostępność
o każdej porze

Zabudowy Vendingowe

Strefy cateringowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe