Współpraca

Edukacja

Automaty dla szkół i uczelni

Samoobsługowe automaty do przekąsek i kawy doskonale zdają egzamin w szkołach i na uczelniach.

Z różnych powodów sklepiki dla uczniów oraz studentów znikają ze szkolnej czy uczelnianej rzeczywistości. I tutaj z pomocą przychodzą automaty vendingowe, dzięki którym uczniowie mogą zjeść zdrowy, pełnowartościowy posiłek.

SMACZNIE I ZDROWO. Zdrowa i zbilansowana dieta dla dzieci i młodzieży szkolnej to nasz priorytet. Odpowiednie przepisy oraz troska o prawidłowy rozwój uczniów skłaniają do preferowania tzw. produktów fit. Dlatego automat można zaopatrzyć np. w wodę mineralną, naturalne soki, wodę witaminizowaną, napoje izotoniczne, batony proteinowe i inne produkty pro-zdrowotne.

W maszynach do szkół zapewniamy produkty zgodne z obowiązującymi przepisami. Spełniają zatem normy dotyczące zawartości soli, cukru, konserwantów itp. Zawartość automatów przekąskowych jest na bieżąco uzupełniana o świeżą żywność.

JAKIE KORZYŚCI dla uczniów i szkół?

 • Bezpieczeństwo: dzięki automatom vendingowym uczniowie mogą w prosty sposób zakupić pożywne śniadanie i świeże przekąski w obrębie swojej szkoły/uczelni
 • Odciążenie plecaków uczniowskich z dodatkowego ciężaru śniadania i napojów
 • Szeroki wybór asortymentu: produkty zgodne z ustawą o zdrowym żywieniu w szkołach
 • Dobra alternatywa dla sklepiku szkolnego
 • Zróżnicowane formy płatności

Nowoczesne systemy płatnicze

Wysokiej
jakości produkty

Intuicyjne
systemy obsługi

Dostępność
o każdej porze

Zabudowy Vendingowe

Strefy cateringowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą SASTO sp. z o. o. zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Nasza Lokalizacja

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68
  44-300 Wodzisław Śląski

  Dane Rejestrowe

  SASTO sp. z o. o.
  ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
  KRS: 0000513642 NIP: 6472569259

  Dane Kontaktowe